Piątek, 01 grudnia 2023
Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
pochmurno
2°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Zajęcia fitness

Na plakacie widnieje informacja o treści : Uwaga ! Ostatnia szansa w tym roku, aby wraz z Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin zadbać o swoją kondycję. Zajęcia fitness pod przewodnictwem instruktora, Pana Pawła Łotarewicza będą odbywały się w terminach:świetlica Oparzno- w godzinach 12:00-14:00 (12:00-13:00 dzieci i młodzież; 13:00-14:00- dorośli i seniorzy), Świetlica Klępczewo- w godzinach 14:30-16:30 (14:30-15:30 dzieci i młodzież; 15:30-16:30- dorośli i seniorzy),Szkoła Podstawowa Bierzwnica- w godzinach 17:00-19:00 (17:00-18:00 dzieci i młodzież; 18:00-19:00- dorośli i seniorzy).Zapraszamy. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum  Usług  Społecznych  w  Gminie  Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin.Treść ogłoszenia znajduje się na fioletowym tle. U góry plakatu widnieje napis fitness wokól którego mieszczone są grafiki kobiet wykonujacych ćwiczenia fizyczne. Po obu stronach plakatu umieszczone są również  grafiki w  białym klorze  w kształkcie nachodzących na siebie  trójkątów  i prostokątów.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Klub rodzica
Psycholog
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.