Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 19 lipca 2024
Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
pochmurno
23°C

Informacja PCK w Koszalinie

Na plakacie, na niebieskim  tle znajduje się informacja o treści, iż Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin informuje, iż od 01.07.2024r  wydawane będą  skierowania do PCK w Koszalinie  Jak uzyskać pomoc żywnościową ? Pomoc skierowana jest do osób, spełniających kryteria kwali-fikowalności, których dochód netto za miesiąc poprzedzający złożenie dokumentów nie przekro-czy kwoty:2056,40 ZŁ DLA OSOBY SAMOTNIE GOSPODARUJĄCEJ,1590,00 ZŁ DLA OSOBY w RODZINIE.Cus w Gminie Świdwin wydaje skierowania od poniedziałku do czwartku, po przed-stawieniu wszystkich niezbędnych dokumentów, w terminie 7 dni od dnia złożenia wniosku o wy-danie skierowania.Wydawanie żywności odbywa się po wcześniejszej rejestracji osób posiadają-cych skierowania z CUS Świdwin w Oddziale Rejonowym PCK w Koszalinie, ul. Grunwaldzka 20, 75-214 Koszalin.  Rejestracja skierowań w PCK Koszalin odbywa się pod numerem telefonu: 94 342 50 33, 502 312 277. Wszelkie informacje dot. skierowań można uzyskać w Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin pod numerem telefonu: 94 365 20 58, 534 507 418 lub 534 911 751.U góry plakatu na białym pasku po lewej stronie  znajduje się logo CUS, po prawej  herb Gminy Świdwin natomiast pośrodku widnieje napis programu rządowego w ramach którego wy-dawana jest żywność tj. Fundusze Europejskie Program Żywnościowy 2021-2027 Podprogram 2023.Po prawej stronie plakatu obok treści ogłoszenia umieszczone jest zdjęcie informujące o programie, na którym widać częściowo sylwetki dwóch osób oraz karton z umieszczonymi w nim produktami , makaronem oraz konserwami. Na zdjęciu  u góry umieszczona jest nazwa programu Fundusze Europejskie na pomoc żywnościową 2021-2027 Podprogram 2023 natomiast u dołu na-zwa Komisja Europejska oraz jej logo.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.