Logo CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINIE ŚWIDWIN

Obwieszczenie w sprawie wypłaty dodatku węglowego

 

O B W I E S Z C Z E N I E
DYREKTORA CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINIE ŚWIDWIN
W SPRAWIE WYPŁATY DODATKU WĘGLOWEGO

Na podstawie art. 3 ust. 2, ust. 3 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym (Dz.U. z 2022 r. poz. 1692), w związku art. 49 §1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. – kodeks postępowania administracyjnego (t. j.:  Dz. U. z 2021 r. poz. 735 z późn. zm.) oraz na podstawie Upoważnienia z dnia 12.08.2022r. nr WG.0052.26.2022 Wójta Gminy Świdwin dla Dyrektora Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin do prowadzenia postępowań w sprawach dotyczących wypłaty dodatku węglowego, do wydawania w tej sprawie informacji, decyzji administracyjnych, postanowień i zaświadczeń Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin obwieszcza, co następuje:

  1. Wypłata dodatków węglowych jest zadaniem zleconym, a jego realizacja jest uzależniona od otrzymania środków od Wojewody Zachodniopomorskiego.
  2. Wójt Gminy Świdwin złożył zapotrzebowanie na ww. środki w określonym przez Wojewodę terminie, jednak do dnia dzisiejszego ich nie otrzymał, co uniemożliwia realizację wypłat dodatków węglowych.
  3. Wydanie informacji oraz wypłata dodatków węglowych nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu środków na realizację ww. zadania oraz przyjęciu środków na ten cel do planu finansowego.


Z upoważnienia Wójta Gminy
Dyrektor Centrum  Usług Społecznych
W Gminie Świdwin
Ewa Kretowicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności